Slider

Drodzy Uczniowie!
W związku z dużą popularnością, jaką cieszyły się poprzednie edycje Festiwalu Edukacji Zawodowej, mam przyjemność zaprosić uczniów klas ósmych oraz gimnazjalistów na ósmą edycję tego projektu. W tym roku czekają Was atrakcyjne zajęcia prowadzone przez nauczycieli Zespołu Szkół Nr 1.

Celem tego projektu edukacyjnego jest promocja szkolnictwa zawodowego wśród młodzieży. Pracownie w szkole i warsztaty szkolne, a także sala gimnastyczna i strzelnica sportowa to miejsca, w których przeżyjecie niesamowite przygody, poznacie nowe zjawiska i nauczycie się czegoś nowego o otaczającym świecie. Idea Festiwalu Edukacji Zawodowej zrodziła się wśród ludzi, dla których nauczanie to pasja, dlatego wiem, że udział w nim dostarczy Wam wiele radości i rozwinie nowe zainteresowania.
Jestem pewien, że w bogatej ofercie zajęć VIII Festiwalu Edukacji Zawodowej, każdy znajdzie coś dla siebie, a przygotowane ćwiczenia i prezentacje poszerzą Wasze zainteresowania oraz pomogą podjąć trudną decyzję wyboru dalszego kierunku kształcenia.

Dariusz Tomaszewski
Dyrektor
Zespołu Szkół Nr 1 w Lubinie


Program do pobrania

 


Partnerzy:

Image is not available
Image is not available
Slider